Edycja 2022 - Forum Dyrektor Finansowy Forum Dyrektor Finansowy

18-19 października 2023, ADN Centrum Konferencyjne, Warszawa, ul. Grzybowska 56

Najważniejsza debata roku!

FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023

Finanse przyszłości:
Ludzie • Organizacja • Technologia

 

PRE-REJESTRACJA

Podsumowanie edycji 2022

Za nami premierowa debata roku FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023: Ludzie ∙ Organizacja ∙ Technologia, która odbyła się w dniach 6 – 7 października w ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie.

Forum zgromadziło ponad 200 uczestników, CFO/dyrektorów finansowych reprezentujących różne firmy i branże w Polsce, profesjonalistów zarządzania finansami, którzy rozmawiali o swojej roli, strategiach i wyzwaniach dnia codziennego dyrektora finansowego. Debata służyła wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Ostatnie lata stawiały biznesy i ich liderów przed kolejnymi wyzwaniami, sytuacja na rynku jest dynamiczna i trzeba być gotowym na ciągłe zmiany. Liderzy finansów stają się kluczowymi partnerami biznesowymi, nawigatorami przewidującym nadchodzące wydarzenia i elastycznie reagującym na zmienność otoczenia. Nieustannie muszą szukać sposobów na osiągnięcie sukcesu w każdym kryzysie i nowej sytuacji, realizować rentowny wzrost i strategicznie przygotowywać się na to, co będzie dalej.

Forum otworzyło wystąpienie inspiracyjne Kapitana Krzysztofa Baranowskiego „Jak zostałem Kapitanem?”. Dwa dni wydarzenia wypełnione były prelekcjami, dyskusjami panelowymi oraz stolikami tematycznymi, w trakcie których 70 Ekspertów dzieliło się swoją wiedzą, doświadczeniem, ale i refleksją na temat roli CFO, przezwyciężania kryzysów, innowacyjnych strategii rozwoju, w tym ESG, nowych kompetencji i zasobów potrzebnych do zbudowania finansów gotowych na przyszłość.

Ciekawe przykłady, doświadczenia, różnorodne perspektywy branżowe dały bardzo dobrą merytorycznie pigułkę informacyjną i inspirację. To był wspaniały dwudniowy ‘rejs’, z prawdziwym Kapitanem, z rozmowami o ‘sztormach’, o roli CFO w biznesie i wielu innych tematach.

Serdecznie dziękujemy naszym znakomitym Ekspertom, którzy zgodzili się przyjąć zaproszenie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zaszczyceni, że tak duża liczba uczestników zdecydowała się wziąć udział w naszym wydarzeniu! Podziękowania kierujemy do wszystkich Partnerów i Patronów Forum – dzięki Waszemu wsparciu i współpracy, wydarzenie na trwałe zapisało się w kalendarz spotkań dyrektorów finansowych. Mamy solidną podstawę, aby planować kolejną edycję w przyszłym roku.

Do zobaczenia w październiku 2023 roku!

Konkurs CFO ROKU 2022

Na koniec pierwszego dnia Forum odbyła się uroczysta Gala Konkursu CFO Roku 2022, orgaznizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” we współpracy z ADN Akademia.

Przewodniczący Jury Konkursu, Pan Bartosz Radziszewski ogłosił wyniki:
CFO Roku 2022 został Piotr Pirogowski, CFO Okechamp,
a wyróżnienie otrzymał Jakub Djabou, Dyrektor Finansowy Meble.pl.

Gratulujemy!

Wybrane opinie uczestników Forum

„To Forum przekroczyło moje oczekiwania (w rozmowach z innymi uczestnikami też słyszałam takie opinie, więc nie tylko ja tak uważam). Ostatnio jest wiele spotkań i konferencji dotyczących zmian w finansach, nowych wyzwań i problemów, ale na tym spotkaniu padło bardzo dużo ciekawych spostrzeżeń, różnych doświadczeń, rozwiązań, narzędzi. Można będzie to wszystko spokojnie przemyśleć, ale najważniejsze, że wiele można było zabrać ze sobą.
No i wystąpienie Kapitana Baranowskiego… super!
Organizacja, opieka, informacje – na najwyższym poziomie. Czułam się bardzo komfortowo.
Dziękuję za to spotkanie i czekam na kolejne w 2023r.”

Konferencja wypadła świetnie, mnóstwo merytorycznych i inspirujących treści i bardzo imponujące grono prelegentów a także świetni prowadzący. O tym jak ciekawe dyskusje toczyły się przy poszczególnych punktach programu może świadczyć fakt, że uczestnicy rezygnowali z przerw by kontynuować dyskusję.”

„Było merytorycznie, ciekawie i też zaskakująco. Gratuluję organizatorom!”

„Intensywne, niesamowicie bogate merytorycznie, wspaniali prelegenci, ciekawe debaty, a jednocześnie przebiegające w fantastycznej atmosferze i świetnie zorganizowane wydarzenie.
Z niecierpliwością będę czekać na kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku.”

„To było wspaniałe wydarzenie. Gratulacje dla organizatorów ADN Akademia. Do zobaczenia za rok.”

„Serdecznie dziękuję za super organizację i bardzo przyjemny udział w forum. Do zobaczenia w przyszłym roku.”

„Korzystając z okazji gratuluję zorganizowania świetnej imprezy z profesjonalną obsługą.”

„Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności przekazu informacji prowadzących. Sama organizacja konferencji w pełni profesjonalna, cieszę się że mogłam w niej uczestniczyć, mam nadzieję na kontynuację za rok.”

„Na pewno bardzo udane wydarzenie, szczególnie biorąc pod uwagę ze to dopiero pierwsza edycja. Gratulacje!”

„Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowane wydarzenie. Dla nas jako sponsorów i Państwa partnerów było one niezwykle cenne merytorycznie i biznesowo, nawiązaliśmy wiele kontaktów
i z pewnością będziemy starać się być z Wami w przyszłym roku!”

„Dziękuje za zaproszenie i możliwość udziału w tym, jak oceniam, bardzo udanym wydarzeniu.”

„To była ogromna przyjemność wziąć udział w wydarzeniu. Polecam się na przyszłość.”

„Ciekawy dobór tematów i prezentujących. Dobra mieszanka teorii i praktyki”.

„Było inspirująco i networkingowo.”

„Po latach COVIDowych wspaniale było się spotkać w gronie osób zarządzających finansami firm. Świetne forum wymiany doświadczeń, projektów, pomysłów i opinii.
Serdecznie dziękuję i do zobaczenia za rok!”

Świetne wydarzenie i organizacja, ale przede wszystkim – ludzie i rozmowa.
Dziękuję za zaproszenie!”

„Naprawdę rewelacyjna konferencja! Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie do prelekcji, byłam zaszczycona mogąc wziąć udział w tak profesjonalnym wydarzeniu.”

„Dziękuję za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym wydarzeniu.
Do zobaczenia następnym razem!”


„Fantastyczna atmosfera, ciekawi ludzie, interesujące prezentacje oraz przede wszystkim wartościowe kontakty. Z przyjemnością weźmiemy udział w kolejnych edycjach tego wydarzenia.”

Galeria

Nasi partnerzy w 2022 roku

Partner Strategiczny

Złoty Partner

Srebrny Partner

Brązowy Partner

Partner Konkursu CFO ROKU 2022

Partnerzy Wspierający

Patroni Medialni